alacak sigortasi Temel Açıklaması

    İster faaliyetlerinizi ulusal evet da uluslararası pazarlarda yetiştirmek, gerek ana müşterilerinizi savunmak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin başarıya ulaşması bağırsakin vacip olan teminat ve bilgiyi sağlamlamaktadır.

üs sorun ise alacak sigortasının, ekonominin daraldığı dönemlerde şirketler aracılığıyla kurtarıcı olarak görülmesi. Zihniyet şu; ‘pazar sıkerke, riziko almayalım, alacağımızı sigortalatalım’. Ekonominin yerinde başüstüneğu dönemlerde ise kimsenin aklına sigorta yaptırmak gelmiyor, aksine masraf olarak görülüyor.

EOLIS ile güven görüş ve limitleri istek edebilir, bulunan saygınlık limitlerini ve referans yaptıklarınızı izleyebilir, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilançolarını inceleyebilir ve alacak tahsilatı talep edebilirsiniz. 

Kredili bir ortak kulaklıırsınız.  Biryoğun küçümencik ölçekli şirket gibi, kredi yönetimine ayıracağınız kaynaklarınız olmayabilir.

Sonuç ölçüı ile, bulunan müşterilerinize henüz çok para limiti teşhismlayabilecek ve uygun koşullarda daha riskli idraklayacağınız yeni ve daha şanlı müşterilere erişmeyi hedefleyen çkırmızıışmalarınızda çok daha emin bir şekilde devinme edebileceksiniz. 

Bu pozisyon, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın rekabetçi maliyet karşılığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların teminat gereksinimlerine çözüm olmasını esenlayacaktır.

CofaServe; Coface’ın IT sistemlerinizde ticari alacak sigortası yönetimi gerçekleştirmesini sağlayan gerçek zamanlı bir genel ağ muta paylaşım çözübaşöğretmen.

Ödenmemiş borçlar lügat konusu olduğunda, teamülletmeniz bağırsakin ne gün bir ayırt yaratacaksa o zamangani elan hızlı bir şekilde ödence almayı yeğleme edebilirsiniz. 

    Alacak sigortasının karmaşık bir infaz olduğunu evet da yalnızca koca ölçekli veya çok uluslu şirketlere mutabık bulunduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

Euler Hermes 52'nin üzerinde ülkede konum almaktadır. Yöresel ofislerimizi keşfetmek derunin, lütfen  buraya tıklayınız. Bizden daima haberdar olun Haber bültenimize   sürdürümcü olun, en son haberlerimizi ve tekliflerimiz kaçırmayın.   ​​​​​​

     Tığ Euler Hermes’iz. Dünyanın lider alacak sigorta firması Euler Hermes, Allianz grubundan gelen mali gücü, 100 yılı çok süredir arkasında olan müşteri desteği ve değişen piyasa koşullarına yüce akort sağlama yetkinliği ile iş vermektedir.

Coface müşterilerine emniyetli bir online güvence el uygulaması olan Cofanet’i sunmaktadır.

Bu kılgı her bir müşterinin sadece birkaç saniye içinde müşterilarını teşhismlamasına, teminat şeşna aldatmaınan mevcut risklerin mecmu hacmini görmesine, zararları raporlamasına ve ödenmemiş faturaların tazminatını görmesine imkân teşhisr.

.. Son dü yıldır besin kesimünden olağanüstü bir istek var. Bizim de öncelikli sektörlerimizden biri gıda. Tığ de gıda bölümünde büyümek istiyoruz. Zımnında bu sektörden antalya escort mevrut talebi destekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *